پادکست صبحانه آگاهی

پادکست را می توان به عنوان بهترین دستاورد فضای مجازی و سبک زندگی دیجیتال معرفی کرد، محتواهای جذاب و متفاوت با صرفه جویی در زمان همراه شده‌است. پادکست صبحانه آگاهی مثل توقفگاهی خوشایند در دنیای پرسرعت و شلوغ این عصر عمل می کند.

 

در چندسال اخیر توجه مردم به پادکست ها و فایل های صوتی که محتوایی در حوزه آگاهی ، روانشناسی، روان درمانی، سلامت روان و توسعه فردی دارند، شدیداً معطوف شده. از همین قبیل، میتوان به پادکست صبحانه آگاهی که متعلق به دکتر سید مصطفی زارعی است و در رسانه کست باکس بارگذاری می شود، اشاره کرد.

پس از تجربه موفق دکتر سید مصطفی زارعی در رسانه یوتیوب که ویدیو های وی در حوزه مکانیسم شفا، خودشفابخشی و خودآگاهی غوغا کرده بود، چندی است که شروع به انتشار این پادکست ها نموده است.

پادکست های صوتی روانشناسی معنوی

شاید از حدود دهه 90 شمسی که بساط کاست ها و خاطرات تکرار نشدنی نوار های ضبط صوت برچیده شد هیچکس گمان نمی کرد که دوباره گوش کردن و تمرکز کردن به یک محتوای آموزشی یا سخنرانی صمیمی رونق بگیرد، اما این اتفاق افتاد.

پادکست صبحانه آگاهی هم با قصد خدمت به معرفت و آگاهی بشریت پا در این عرصه ژرف خودآگاهی و خودشفابخشی نهاده است و از معنویت دریچه ای به سوی روانشناسی و از مکانیسم شفا مسیری به سمت روان درمانی گشوده است.

پادکست صبحانه آگاهی در اپلیکیشن کست باکس castbox دکتر سید مصطفی زارعی

به چه کسی گوش بدهیم؟

از گوش و شنیدن می توان به عنوان یک ورودی حساس به قلب نام برد برای همین این ورودی را در اختیار هر کسی قرار نمیدهیم؛ انسان هشیار تماماً دقت می کند تا فقط اجازه ورود بهترین چیزها را به مغز و قلبش صادر کند و از چیز های بد یا حداقل مشکوک پرهیز کند.

جمله مشهوری است که می گوید: آن کس که به گوینده ای گوش فرادهد، گویا درحال پرستش است؛ چنانچه سخن حقی گوید پس شنونده، خداوند را می ستاید و اما اگر سخن باطلی گوید پس شنونده گوش به شیطان داده است.

اگر قصد شنیدن پادکست در حوزه های معرفت افزایی از جمله روانشناسی و روان درمانی دارید توجه کنید تا به کسی که چنین ویژگی هایی داشته باشد گوش بسپارید:

  • دانش علمی معتبر و تخصص شناخته شده
  • صداقت قلبی و زبانی با مردم
  • تجربه اصلاح و درمان؛ ابتدا بر خود و نزدیکان محبوبش
  • تجربه مشاوره و درمان موفق بر مشاوره جویان

تمام مواردی که در بالا ذکر شد توسط مهارت جویان و مشاوره جویان دکتر سید مصطفی زارعی احراز و تایید شده است. از جمله محتواهای آموزشی ایشان پادکست صبحانه آگاهی است که روزانه در کانال وی بارگزاری می شود.

پرهیز از مشاوره اشخاص غیر متخصص

بر کسی پوشیده نیست که حوزه روانشناسی و سلامت روان بسیار حساس است زیرا مستقیماً با روان آدمی مرتبط است و گاها یک مشاوره نابجا امید فرد را به ادامه زندگی یا امید به درمان را برای همیشه سلب می کند.

مثلا برخی مردم در زمینه بهبودی بیماری پوستی ناامید می شوند چرا که مشاور نتوانسته منشأ بروز بیماری را تشخیص دهد و در نتیجه نسخه اشتباه پیچیده است.

در زمینه اختلال های روانی معمولا به خانواده بیمار می گویند : تا آخر عمر باید با این شخص بسازید و سعی کنید بین فرد بیمار و بین عوامل تحریک اختلال فاصله ایجاد کنید چراکه قابل درمان نیست!

حال آنکه افراد بسیاری با مشاوره و شرکت در دوره های آگاهی و درمان ما بهبود کامل یافته اند و همواره سپاسگزار حق هستند.

امتیاز پادکست صبحانه آگاهی

شنیدن پادکست صبحانه آگاهی اولین امتیازی که دارد این است که برای شنونده این امکان را می دهد تا با صدای مربی خود و در واقع کسی که این مسیر را پیش از او طی کرده و بسیار افرادی را حمایت کرده ارتباط بگیرد. شنیدن داستان و تجربه او راه را هموار می کند.

دوم اینکه شنونده می تواند در هر زمان و مکان به محتوا گوش کند؛ در مسیر کار یا دانشگاه یا در حال آشپزی و یا هر علاقه ای که دوست دارد دنبال کند. اما وقتی که گرفتار و مشغول است می تواند زمان بندی کند و منتظر زمان خالی برای شنیدن پادکست باشد تا آگاهی و توسعه فردی و اجتماعی خود را دنبال کند.

سوم اینکه در دنیای پر سرعت و شلوغ امروز که افراد وقت کمی برای مطالعه کتاب دارند، با بهره مندی از پادکست صبحانه آگاهی می توانند در عین رسیدن به اهداف و موفقیت مطلوب خویش، در زمان نیز صرفه جویی کند.

اطلاع از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ها با تایید ارسال پوش از جدیدترین تخفیف‌ها ، مقالات و دوره‌های آموزشی سایت سریعتر از دیگران مطلع شوید. فعلا نه تایید