درباره ما

درباره ما

اگر درباره این پایگاه اینترنتی بخواهیم مختصر و مفید توضیح دهیم باید گفت که با اشراف مستقیم آقای دکتر سید مصطفی زارعی ، هدف ما آگاهی عمومی مردم در مسیر شناخت نفس و خدا و در نتیجه رسیدن به خودآگاهی سپس عناصر خوشبختی یعنی آرامش و سلامتی و ثروت است.

محتوای وبلاگ مقالات سایت خودشفابخشی

شما در بخش قوانین آگاهی ، نگاه شما به زندگی و رخداد های آن به مثابه بازی تغییر خواهد کرد ؛ یک بازی فکری و ذهنی زیبا که لازم است قبل از ورود به آن با قواعد و قوانین خودآگاهی توحیدی آشنا شوید.

هسته اصلی بازی زندگی ، مغز و قلب است؛ این موجودات شگفت انگیز که خداوند به انسان هدیه داده است. اما بیماری های روحی آن هسته اصلی انسان را درگیر می کند تا نتواند به هدف خود از آفرینش برسد که بخش سلامتی و مکانیسم شفا با این مشکل سروکار دارد.

در این بخش از وبلاگ سایت شگفت زده خواهید شد چون خواهید فهمید خداوند انسان را به حال خود رها نکرده و تنها نگذاشته و برای خوشبختی و موفقیت او برنامه ها ارائه فرموده است.حتما درباره خودآگاهی توحیدی مطالعه داشته باشید.

امروزه روانشناسی پی برده به این مطلب که ارتباط آدمی با عالم بالا و پادشاه عالم هستی چقدر می تواند امید به زندگی در انسان ها را تقویت کند و همین معنویت می تواند بن بست ها را از میان بردارد. درباره خودآگاهی توحیدی و خودشفابخشی به عنوان بهترین مدل درمان و بهبودی بیشتر خواهید دانست.

درباره خودآگاهی توحیدی
همایش خودآگاهی توحیدی دکتر سید مصطفی زارعی
درباره ما سایت دکتر زارعی

درباره دوره های خودآگاهی توحیدی

دوره های خودآگاهی توحیدی که هم اکنون بر روی سایت به صورت فایل های صوتی و تصویری قرار دارد، حاصل تجربه ده ها کارگاه آموزشی است که در طول سالیان متمادی و در شهر های مختلف ایران و بعضی از کشور های خاورمیانه انجام گرفته است.

درباره دوره های خودآگاهی توحیدی و این کارگاه ها باید گفت که تاثیر شگفت انگیز و تضمینی دارد و نتایج آن را از زبان شرکت کنندگان می توانید در بخش نتایج مشاهده نمایید.

شرکت در دوره ها هیچ پیشنیاز و مقدمه و هیچ شرطی سنی ندارد. در سمینار های حضوری افراد مختلف با سطوح مختلفی از سن و سال و تحصیلات حضور داشتند و هرکسی به فراخور نیاز به آگاهی بهره برده است.

گروه بین المللی دکتر سید مصطفی زارعی
سایت رسمی خودآگاهی توحیدی
توسعه سایت توسط محمدامین آزادیان
مدیریت محتوا و سئو توسط امیرحسین نصیرالدینی

اطلاع از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ها با تایید ارسال پوش از جدیدترین تخفیف‌ها ، مقالات و دوره‌های آموزشی سایت سریعتر از دیگران مطلع شوید. فعلا نه تایید