درباره ما

به نام خداوند یکتا
این گروه با هدف اشاعه توحید عملی و خدمت به خانواده 7.5 میلیاردی، حاصل تمامی پژوهش ها، اندوخته ها و تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا جویندگان واقعی، مسیر  خوشبختی  را به روش توحیدی و با سرعت هرچه بیشتر بپیمایند و به هرآنچه شایسته آنند برسند.
فعالیت ها و خدمات ما در سه بخش ارائه می گردد:
1. آموزش های رایگان
در این بخش، کلیپ ها، فایل های صوتی کوتاه، تصویر نوشته ها و… با محتوای قوانین کلیدی آرامش، سلامتی، ثروت ارائه می گردد که بکارگیری آن فصل جدید و تجربه متفاوتی از زندگی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
2. دوره های تخصصی
در بخش گذشته (آموزش های رایگان)، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد. کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره ی پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های دین پژوهی و موفقیت با محوریت توحید عملی استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است. تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی خواهد نمود تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی تجربه کنید.
3. کارگاه های تخصصی
این کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و مختص کاربران محترمی است که مایلند در فضایی تعاملی و حضوری با روش توحیدی به فراگیری قوانین آرامش، سلامتی و ثروت بپردازند. برخی از ویژگی های کارگاه ها عبارت است از: حضور فعال کارآموز و رفع کامل ابهامات و سوالات وی ، ارائه تمرین های عملی متناسب با وضعیت کارآموزان، اخذ بازخورد تمرین های عملی و نقد و بررسی آن، همراهی کارآموز تا اطمینان از فراگرفتن کامل محتوا و تمرین های ارائه شده و …
عناوین برخی از کارگاه ها:
1. کارگاه آرامش (غلبه بر افسردگی، اضطراب، استرس و فشارهای عصبی) 10 جلسه.
2. کارگاه ویژه مبتلایان به شیدایی، اختلال دوقطبی یا مانیا (mania) تا بهبودی کامل 12 جلسه.
3. کارگاه سلامتی (بازیابی و حفظ سلامتی جسمی) 12 جلسه.
4. کارگاه ثروت. (چگونه در مدار تولید ثروت قرار گیریم) 15 جلسه
برای کاربران محترمی که متقاضی شرکت در کارگاه های تخصصی باشند، یک جلسه آشنایی با کارگاه ها به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
برای هماهنگی شرکت در جلسه معرفی با ما تماس بگیرید.

بدون شک، روش توحیدی را با هیچ روشی نمی توان مقایسه نمود زیرا خداوند یکتا با هیچ موجودی قابل مقایسه نیست.
 شما اراده کرده اید که بهترین باشید و فقط خداوند یکتا را به عنوان مطمئن ترین تکیه گاه خود انتخاب نموده اید پس بی تردید بهترین ها در انتظار شماست…
با آروزی خوشبختی برای همه بشریت…..
گروه تحقیقاتی دکتر سید مصطفی زارعی
پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17
شماره تماس: 
09010838609

09156493976

تماس با ما

09156493976

09010838609

محصولات تخصصی گروه دکتر سید مصطفی زارعی، فقط و فقط در این سایت عرضه می شود و با توجه به این که برای تهیه این محصولات هزینه زیادی انجام شده است، استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت (mostafazarei.com) پرداخته است مجاز می باشد در غیر این صورت، استفاده از محصولات تخصصی، غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام می باشد و متخلفان توسط وکلای این گروه تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.