درباره ما

 

به نام خداوند یکتا

دکتر سید مصطفی زارعی پس از سال ها دغدغه مندی، تحقیق، پژوهش، تدریس و تالیف، در نهایت موفق به ابداع و تجربه سبک جدیدی از زندگی گردید که قبل از هرکس، به شخص ایشان کمک نمود تا سطح بسیار متفاوتی از زندگی را در همه ابعاد تجربه نماید. برای آشنایی بیشتر با چگونگی شکل گیری این مدل می توانید فایل معارفه غیر حضوری را (در منوی بالای سایت) ملاحظه فرمایید. از آن پس ایشان برای گسترش این سبک فوق العاده از زندگی که همه عناصر خوشبختی را به صورت یکجا در اختیار انسان می گذارد، اقدام به ایجاد «گروه تحقیقاتی دکتر سید مصطفی زارعی» نمود که با استفاده از آگاهی های بدست آمده از مطالعات و همچنین تجارب جمعی، گامی اثر گذار در راستای کمک به بهتر زیستن هم نوعان خود بردارد.

این گروه با هدف گسترش یکتاپرستی، کمک به انسان ها و خدمت به خانواده 7.5 میلیاردی برای تجربه زیباتری از زندگی، حاصل تمامی پژوهش ها، اندوخته ها و تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا جویندگان واقعی، مسیر خوشبختی را به روش توحیدی و با سرعت هرچه بیشتر بپیمایند و به همه عناصر خوشبختی دست یابند.

 

فعالیت ها و خدمات ما در چهار بخش ارائه می گردد:

  1. آموزش های رایگان

در این بخش، کلیپ ها، فایل های صوتی کوتاه، تصویر نوشته ها و… با محتوای قوانین کلیدی آرامش، سلامتی، ثروت ارائه می گردد که بکارگیری آن فصل جدید و تجربه ی متفاوتی از زندگی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  1. محصولات

در این بخش محصولاتی تهیه شده که سطح آن از آموزش های رایگان بالاتر است و به صورت مفصل تر ، قوانین رسیدن به خوشبختی در سه حوزه ی آرامش، سلامتی و ثروت را بیان می کند. ضمن این که هزینه این محصولات نسبت به دوره های تخصصی بسیار کمتر می باشد تا در صورتی که افراد از نظر مالی قادر به تهیه دوره های تخصصی نیستند گزینه ی مناسب تری نیز در اختیار داشته باشند تا بتوانند از محتوای توحیدی به اندازه وسع خود بهره گیرند.

  1. دوره های تخصصی

در بخش آموزش های رایگان و محصولات، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. افراد زیادی با استفاده و عملی کردن قوانین ارائه شده در آموزش های رایگان و محصولات به نتایج فوق العاده در زندگی دست یافته اند. اما بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد.

کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره ی پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های دین پژوهی ، روانشناسی، موفقیت و ثروت با محوریت توحید عملی استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر مبنای زدودن شرک های پنهان و توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است. تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی می نماید تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی و با سرعتی مافوق تصور تجربه نمایید.

شایان ذکر است که این دوره ها پس از تجربه برگزاری صدها کارگاه حضوری تهیه شده و تمامی تجربیات کارگاه ها در این دوره ها لحاظ شده است. در عین حالی که دوره ها غیر حضوری می باشد اما از لحاظ محتوا حتی از کارگاه های حضوری غنی تر به شمار می رود. محتوای دوره ها بسیار روشن، قابل درک و مبسوط است و با استفاده از تجربه کارگاه های حضوری، تقریباً پاسخ تمامی سوالاتی که ممکن است کاربر در طول دوره با آن مواجه شود در آن گنجانده شده است.

در عین حال در صورتی که سوالی برای کاربر عزیز وجود داشته باشد می تواند سوال خود را در سایت ما یا شبکه های اجتماعی درج وپاسخ خود را دریافت نماید. ضمن این که در صورت نیاز، امکان دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین نیز وجود دارد. افراد بسیاری با استفاده از دوره های تخصصی غیر حضوری، به همان نتایج کارگاه های حضوری دست یافته اند که می توانید نتایج بدست آمده را در بخش نظرات کاربران سایت مشاهده فرمایید.

  1. کارگاه های تخصصی

این کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و به دلیل محدودیت زمانی، افراد در کارگاه های حضوری صرفاً با اصول بنیادین مدل توحیدی در سه حوزه آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت آشنا شده و با قدرت تمام، شروع به حرکت در مسیر می نمایند، لکن پس از کارگاه ها باید از دوره های غیر حضوری نیز برای تکمیل و به روزرسانی آگاهی ها و تمرین ها استفاده نمایند. عناوین کارگاه ها در حال حاضر عبارت است از:

  1. کارگاه کامل ،آرامش ،سلامتی، موفقیت و ثروت. 12جلسه دو ساعته (24 ساعت). طول دوره 6 هفته (هر هفته 2 جلسه)
  2. کارگاه نیمه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 4 ساعته (12 ساعت)، طول دوره یک هفته.
  3. کارگاه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 2 ساعته (6 ساعت)، طول دوره یک هفته.

 

از امتیازات کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما اتخاذ رویکری نو نسبت به حوزه معنویت است. این یک امر مسلم است و شما نیز بدون شک تایید می کنید که بدون در نظر گرفتن طبقه اجتماعی، سلایق و رویکرد به زندگی، جامعه ما یک جامعه خدا باور است. اکثر افراد در جامعه به خداوند معتقدند و حتی کسانی که از مناسک دینی فاصله گرفته اند به معنای انکار خداوند نیست بلکه سال ها از انجام عبادات بی روح نتیجه ای نگرفته اند و یا این موضوع را در اطرافیان خود مشاهده نموده اند.

در واقع ما بطور مداوم در حال ارسال ارتعاشاتی از طریق فکر و احساس خود هستیم که این ارتعاشات پیام هایی را به تک تک سلول های بدنمان و همزمان به کل عالم هستی می فرستد و این پیام ها همانند بذری است که وقتی کاشته شد نمی توان برداشت محصول متفاوت از آنچه کاشته ایم را توقع داشته باشیم. لذا بهترین راه انتخاب بذر مناسب است. این همان چیزی است که هر مکتبی به نحوی به آن پرداخته است و قرآن کریم نیز در آیه: « فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره و من یعمل مثقال ذره شرا یره» به همین قانون اشاره می نماید.

پیام یکتاپرستی قدرتمندترین و زیباترین پیامی است که می توان بر روی ارتعاش فکر به جهان  هستی ارسال نمود و در واقع ارسال این پیام است که انسان را به جانشین خدا بر روی زمین تبدیل می کند و او را به خداوندگاری می رساند تا هر خواسته ای که اراده کند را محقق سازد.

رسیدن به فکر، باور و احساس توحیدی نکات ظریف و دقیقی دارد و جز با شناسایی مکانیسم شکل گیری و زدودن شرک های پنهان میسر نیست. زیرا این شرک های پنهان هستند که دور از چشم ما و مخفیانه به صورت دائمی از دستگاه قدرتمند مغز ما برای ارسال پیام های منفی استفاده می کنند و نتیجه این پیام های منفی به شکل نا آرامی روحی، بیماری های جسمی، اتفاقات بد و شکست ها در زندگی ما پدیدار می گردد.

ما در این دوره ها شما را با رویکردی نو و کاربردی نسبت به معنویت و ارتباط با خداوند یکتا آشنا می کنیم که دریچه جدیدی از آگاهی را به روی شما می گشاید و بسیاری از سوالات شما در این خصوص پاسخ داده خواهد شد. شما با نگاهی نو به سرمایه های معنوی ارزشمندی که در اختیار دارید و ارسال ارتعاش توحیدی به عالم هستی، عملاً با سرعتی فزاینده در مدار معنویت نابی قرار می گیرید که میوه این بذر، رسیدن به شادی، تندرستی، موفقیت و ثروتمندی است.

دوره ها و کارگاه ها نیاز به هیچ پیش نیازی مانند، دین خاص، مذهب مشخص، تحصیلات، مطالعات، سن و سال و … ندارد و از آنجا که بر فطرت پاک انسانی استوار است و همه انسان ها از فطرت مشترکی برخوردارند، برای هر انسانی که به خداوند یکتا معتقد است ، با هر آیین و رویکرد، تحصیلات، جنسیت و سن و سالی قابل استفاده و اثر بخش است.

همچنین از امتیازات دوره های تهیه شده این است که برای هر کدام از عناصر خوشبختی شامل، آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت به صورت جداگانه و تخصصی محصولات اثرگذار و کاربردی تهیه شده است که مشابه آن در جای دیگری قابل دستیابی نیست. عمدتاً موفقیت را فقط در کسب ثروت مادی تعریف می کنند در حالی که ما معتقدیم انسان موفق به معنای درست کسی است که در عین حالی که در مدار ثروتمندی قرار می گیرد و ثروتمند می گردد، دوره های تخصصی با رویکرد توحیدی در اختیار داشته باشد تا همزمان با کسب ثروت، از آرامش درونی و تندرستی و سلامتی جسمی نیز بهره مند باشد زیرا در غیر این صورت داشتن ثروت به تنهایی بدون داشتن آرامش فکری و سلامتی جسمی نمی تواند برای انسان خوشبختی بیافریند.

ما به نتایج و قدرت مدل ارائه شده به فضل خداوند یکتا اطمینان داریم لذا تمامی کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما با ضمانت 100درصد بازگشت وجه در صورت عدم رضایت ارائه می گردد لذا شما می توانید با اطمینان خاطر از دوره ها و کارگاه ها استفاده کنید و حتی تا 4 ماه پس از تهیه دوره در صورتی که نتیجه مطلوب حاصل نشد، کل وجه پرداخت شده را دریافت نمایید.

تمامی خدمات و محصولات ما با جهانی عشق تهیه و در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن، زندگی جدیدی را تجربه نمایید، از زندگی لذت ببرید، به اکسیر خوشبختی دست یابید و به بهتر زیستن انسان ها کمک کنید. بدون شک، روش توحیدی را با هیچ روشی نمی توان مقایسه نمود زیرا خداوند یکتا با هیچ موجودی قابل مقایسه نیست. شما اراده کرده اید که بهترین باشید و فقط خداوند یکتا را به عنوان مطمئن ترین تکیه گاه خود انتخاب نموده اید پس بی تردید بهترین ها در انتظار شماست

با آروزی خوشبختی برای همه بشریت…..

گروه تحقیقاتی دکتر سید مصطفی زارعی

پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17

شماره تماس

09028989402

09158989402

 

اگر پیامی دارید برایمان ارسال کنید ،حتما پاسخگو خواهیم بود.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments