سوالات متداول

دوره ها به چه صورتی ارائه میشود؟

این دوره ها به شکل غیر حضوری از طریق سایت و در قالب فایل های ویدیوئی ارائه می گردد.

در دوره های حضوری از مدرس می توان سوال پرسید ؛ اما در دوره غیر حضوری این امکان وجود ندارد و اگر سوالی درباره این آموزش ها داشته باشیم از چه کسی بپرسیم ؟

این دوره به گونه ای است که تا پایان دوره به اکثر سوالات و ابهامات شما در هر جلسه یا جلسه های بعدی پاسخ داده می شود و اگر سوالی باقی بماند که تا آخرین جلسه به جواب آن نرسیده باشید، امکان ثبت سوال و دریافت پاسخ در سایت وجود دارد.

این آموزش ها تا چه میزان می تواند در زندگی من تغییر ایجاد کند؟

محتوای تولید شده حاصل پژوهش های چند ساله و تجربیات موفق این گروه با محتوایی کاملا غنی، کاربردی و تاثیرگذار است اما باید توجه داشت که در تمامی دوره های آموزشی حتی زبان آموزی و…، مهمترین عامل موفقیت، اراده و تلاش و جدیت خود فرد برای رسیدن به نتیجه می باشد و هر فرد به میزانی که دوره را با دقت دنبال کند و تمرین های دوره را انجام دهد، نتیجه خواهد گرفت، مانند سایر کاربرانی که با استفاده از دوره ها به نتایج عالی و غیر قابل تصور رسیده اند.

چرا باید این دوره ها را بخرم در حالی که اطلاع کاملی از محتوای دوره ها ندارم؟

همه ما در این دنیا در جستجوی خوشبختی هستیم و به دنبال بهترین و کوتاه ترین راه ممکن برای رسیدن به این کیمیای ارزشمند. زندگی کنونی هر انسانی برآیند و انعکاسی است از اندیشه ها و باورهایی که عمدتاً از خانواده، اطرافیان و محیط اجتماعی به او منتقل شده است. ما برای تحول اساسی در اندیشه و روش زندگی نیاز به اصلاح و تغییر برخی باورهای بنیادین داریم که وضعیت فعلی ما را ایجاد کرده است.

تحقیق، پژوهش، شناسایی و آزمودن باورهایی که بتواند عناصر خوشبختی را برای انسان فراهم کند، خارج از حوصله و توان تک تک افراد است لذا اکثر ما به دنبال افراد متخصصی می گردیم که این زحمت را متقبل شده و نتایج دستاوردهای خود را نیز به آزمون گذاشته باشند و نتایج مثبت آن قابل بررسی و مشاهده باشد.

گروه تحقیقاتی ما با عشق و اشتیاق فراوان برای کمک به همه بشریت و انسان هایی که دغدغه رسیدن سریع و مطمئن به همه عناصر خوشبختی (آرامش، سلامتی، ثروت) دارند، ثمره تمامی مطالعات تخصصی و همچنین تجارب عملی بدست آمده در صدها کارگاه موفق را در قالب محصولات و دوره های تخصصی در اختیار شما می گذارد تا در این مسیر با سرعت و اطمینان خاطر حرکت کنید و فصل جدیدی از زندگی سراسر عشق، آرامش، تندرستی و موفقیت را تجربه کنید.

بیش از 98درصد کاربران از کارگاه ها و دوره ها نتایجی فراتر از تصورشان گرفته اند. بخش نظرات کاربران می تواند به شما کمک کند که با نتایجی که دوستانتان از دوره های گرفته اند آَشنا شوید و با اطمینان کامل اقدام به تهیه دوره ها نمایید.

ضمن این که تمامی محصولات و دوره های ما شامل تضمین 100درصد بازگشت وجه می باشد و در صورت عدم رضایت حتی تا 4 ماه پس از تهیه محصول می توانید با ارسال درخواست از طریق سایت بلافاصله کل وجه پرداختی را دریافت نمایید.

چه تضمینی برای استفاده از دوره ها و دستیابی به نتایج مطلوب وجود دارد؟

مهمترین و حیاتی ترین هدف ما نتیجه گرفتن همه کاربران عزیزی است که اقدام به تهیه محصولات می کنند و تا کنون بیش از 98درصد افرادی که از دوره ها و محصولات استفاده نموده اند به نتایجی فراتر از آنچه فکر می کرده اند رسیده اند و این نتایج در بخش نظرات کاربران قابل مشاهده است.

ضمن این که تمامی محصولات و دوره های ما شامل تضمین 100درصد بازگشت وجه می باشد و در صورت عدم رضایت حتی تا 4 ماه پس از تهیه محصول می توانید با ارسال درخواست از طریق سایت بلافاصله کل وجه پرداختی را دریافت نمایید.

چرا دوره های تخصصی به صورت رایگان و برای رضای خدا ارائه نمی شود؟

جالب است بدانیم که در جهان هستی چیزی به نام «رایگان» وجود ندارد و هر چه را ما رایگان می پنداریم، هزینه آن توسط فردی دیگر و در جایی دیگر پرداخت شده است. به عنوان مثال اگر کودکی بر سر سفره غذای رایگان میل می کند، هزینه آن توسط پدر پرداخت شده است.

اما در عین حال ما علیرغم هزینه فراوان انجام شده، در بخش آموزش های رایگان با تلاش بسیار و به صورت رایگان اصول مهم و قوانین موفقیت و خوشبختی را در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم و بسیاری از کاربران با استفاده از همین قوانین تحولی اساسی در زندگی خود ایجاد نموده و به نتایج فوق العاده ای رسیده اند.

بعلاوه با مطالعه زندگی انسان های بسیار موفق دنیا به سادگی در می یابیم که همه آنان کسانی هستند که هزینه موفقیت را خودشان پرداخت نموده اند. انسان های موفق هیچ گاه برای رشد خود از دیگران مایه نگذاشته اند. نه از دیگران و نه حتی از خدا زیرا خداوند نیز به افرادی که توقع دارند دیگران بجای آنان تلاش کنند و هزینه پرداخت نمایند کمکی نمی کند… (لیس للانسان الا ماسعی).

انسان های طالب که اشتیاقی سوزان برای کسب آگاهی، رشد و خوشبختی دارند بدون توقع از دیگران و با عشق و رغبت از زمان، انرژی و دارایی خود برای رسیدن به اهدافشان هزینه می کنند و بهترین نتایج را نیز دریافت میی کنند. و تجربه ما بارها و بارها ثابت کرد که کسانی که دائم می گویند اگر دوره ها رایگان بود استفاده می کردیم، حتی اگر دوره به صورت رایگان نیز برگزار گردد، از محتوا بهره ای نمی برند و نتیجه ای نمی گیرند. زیرا شرط اول برای توفیق در هر کاری، اشتیاق است و این افراد از این کیمیای ارزشمند بی بهره اند.

قیمت محصولات بالا نیست؟؟؟

ما معمولا متناسب با ارزش کالایی که دریافت می کنیم، پول می پردازیم. با این حساب، آیا آرامش و سلامتی و موفقیت قابل ارزش گذاری مالی است؟ بعید به نظر می رسد آرامش و سلامتی و موفقیت را بتوان با پول ارزش گذاری کرد. به لطف خداوند یکتا آنچه شما پس از گذراندن دوره دریافت خواهید نمود بسیار ارزشمندتر از مبلغی است که پرداخت می کنید زیرا با این دوره ها شما به منبع آرامش، سلامتی و قدرت متصل خواهید شد و سبک زندگی جدیدی را تجربه خواهید نمود که تا کنون مشابه آن را تجربه نگرده اید. مانند افراد متعددی که با استفاده از این محتوا به این نتیجه رسیده و در پایان دوره اذغان داشته اند که نتایج حاصله بسیار ارزشمندتر از مبلغی است که بابت دوره پرداخته اند.

این دوره ها چه تفاوتی با دوره های دیگر ارائه شده در سایت های فعال در حوزه موفقیت دارد؟

این دوره ها با رویکرد یکتاپرستی و اتصال به قدرت نامحدود خداوند یکتا و مهربان و کشف و اعتماد به قدرت فوق العاده ای که به انسان هدیه نموده ارائه می شود. هدف اصلی این است که از طریق توحید عملی، با کائنات همسو شوید و کائنات را برای رسیدن به اهداف متعالی با خود همسو کنید.

این دوره ها با احیاء بُعد معنوی که به اعتراف روانشناسی، قدرتمندترین بُعد انسان است، شما را در این مسیر قرار می دهد. از امتیازات این دوره ها این است که دکتر سید مصطفی زارعی به عنوان یک متخصص و پژوهشگر و مدیر و محور تهیه دوره ها، سال ها از عمر خود را صرف پژوهش، مطالعه، تحقیقات میدانی، تالیف و تدریس در حوزه نگاهی نو، کاربردی و اثر گذار به روانشناسی معنویت و قدرت باورها در زندگی نموده و حاصل آن را در قالب دوره ها در اختیار علاقه مندان قرار داده تا از ثمره تلاش های انجام شده بهره مند گردند.

از امتیازات این دوره ها که در جای دیگر قابل دسترسی نیست این است که به صورت جامع و تخصصی به همه عناصر مورد نیاز برای خوشبختی در زندگی (آرامش، سلامتی، ثروت) پرداخته و به صورت جداگانه در حوزه ی هر سه عنصر خوشبختی، دوره های تخصصی طراحی نموده است. در حالی که در دیگر رویکردها، عمده ی توجه بر روی ثروت متمرکز است در حالی که فردی که دارای فشارهای عصبی و یا بیماری جسمی است قبل از ورود به مرحله ثروت سازی نیاز به آرامش روحی و توان جسمی برای حرکت و تلاش دارد. ما این نیاز را به دقت دیده ایم و برای ساختن یک زندگی ایده آل و رویایی که همه عناصر خوشبختی را به شما تقدیم کند به صورت تخصصی دوره های گام به گام و مناسب طراحی نموده ایم.

از امتیازات محصولات و دوره های ما، آگاهی های ناب و منطبق با فطرت انسانی است. این دوره ها برای همه افراد با سطوح مختلف از تحصیلات و اطلاعات قابل استفاده و کاملاً تاثیر گذار است.

از دیگر امتیازات ما ، تنوع دوره ها، مختصر بودن و پرهیز از حواشی و زواید، تکنیک های آسان و قدرتمند و جادویی است، بر خلاف برخی از رویکردها که بر حجیم سازی دوره ها و ارائه تکنیک های دشوار و گیج کننده تمرکز می کنند.

از دیگر امتیازات دوره ها، نتایج سریع و فوری است که از آن می گیرید به طوری که در کمتر از یک هفته از آغاز دوره، خود فرد متوجه تحولات و تغییرات در وضعیت زندگی خود می شود که معمولاً افراد بعد از استفاده از دوره ها و نتایج فوری شگفت زده می شوند و اظهار می کنند که سال ها برای رسیدن به این نتیجه تلاش نموده ام اما نرسیدم و از این دوره به عنوان معجزه ای در زندگی خود یاد می کنند.

همچنین در دوره ها به شما سلف شارژرهایی ارائه می شود که منحصر به این دوره هاست و در جای دیگر آن را نمی یابید. این سلف شارژرها به شما کمک می کنند که نتایج بدست آمده را در زندگی خود به صورت مداوم بازآفرینی کنید و از افت حال خوب شما و نتایجی که بدست آمده است جلوگیری می کند.

پس از خریداری دوره ها از سایت، استفاده از دوره ها برای چه کسانی مجاز است؟

با توجه به این که برای تهیه محصولات و دوره های تخصصی هزینه و زمان زیادی صرف شده است، استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت پرداخته است مجاز است. البته پدر، مادر و همسر فرد نیز مجاز به استفاده از دوره ها می باشند. از این که با رعایت حقوق معنوی این دوره ها ما را برای گسترش این سبک شگفت انگیز زندگی و کمک به انسان های بیشتر برای تجربه یک زندگی شایسته و موفق یاری می نمایید سپاسگزاریم.

پس از خرید،چگونه محصول در اختیار من قرار خواهد گرفت؟

بلافاصله پس از پرداخت از طریق درگاه الکترونیک، شما به سایت ارجاع داده خواهید شد و محصول خریداری شده بر روی “حساب کاربری” شما قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

تفاوت دوره ها و کارگاه ها در چیست؟

دوره ها تقریبا تمامی محتوای کارگاه ها را در بر دارد و برای اکثر کسانی که به دنبال تحول بنیادین در زندگی هستند مفید می باشد. از جمله مزایای دوره ها می توان به موارد زیر اشاره نموده: هزینه بسیار کمتر نسبت به کارگاه های حضوری، عدم محدودیت به زمان و مکان خاص به طوری که فرد پس از دریافت دوره در هر زمان و مکان که بخواهد می تواند از آن استفاده نماید، امکان مشاهده فایل ها به صورت مکرر تا زمانی که کل محتوا به طور کامل در ذهن کاربر نهادینه گردد، امکان استفاده از دوره توسط خانواده فرد (شامل: پدر، مادر و همسر) در حالی که در کارگاه ها این امکان وجود ندارد.
کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و مختص کاربران محترمی است که مایلند در فضایی تعاملی و حضوری، با روش توحیدی به فراگیری قوانین آرامش، سلامتی و ثروت بپردازند. برخی از ویژگی های کارگاه عبارت است از: حضور فعال کارآموز و رفع کامل ابهامات و سوالات وی ، ارائه تمرین های عملی متناسب با وضعیت کارآموزان، اخذ بازخورد تمرین های عملی و نقد و بررسی آن، همراهی کارآموز تا اطمینان از فراگرفتن کامل محتوا و تمرین های ارائه شده و …
توصیه می گردد افرادی که از مشکل خاصی رنج می برند که نیاز به مشاوره مستقیم دارد از کارگاه ها و عموم افرادی که به دنبال یک سبک جدید و کارآمد در زندگی هستند از دوره ها استفاده نمایند. در صورتی که مایل باشید می توانید در این خصوص با ما تماس بگیرید تا مشاوره لازم به شما ارائه گردد.

عناوین کارگاه هایی که انجام می شود چیست؟
  1. کارگاه کامل ،آرامش ،سلامتی، موفقیت و ثروت. 24 ساعت (12جلسه دو ساعته). طول دوره 6 هفته (هر هفته 2 جلسه)
  2. کارگاه نیمه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. 12 ساعت (سه جلسه 4 ساعته)، طول دوره یک هفته.

کارگاه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. 6 ساعت (سه جلسه 2 ساعته)، طول دوره یک هفته.

چگونه می توانم در کارگاه ها شرکت کنم؟

برای هماهنگی شرکت در کارگاه ها و تعیین وقت با ما تماس بگیرید.
پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17

شماره تماس:

09028989402

09158989402

اگر سوال دیگری دارید مطرح کنید ، خوشحال میشیم پاسخگو باشیم.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments