ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

کلام هدفمند

کلام هدفمند

در مقاله گذشته به نقش کلام بر متمرکز نمودن و قدرت بخشی به اندیشه در ارسال فرکانس به عالم هستی اشاره نمودیم. در مکاتب و ادیان مختلف نیز بر معجزه کلام به عنوان یک عنصر تاثیرگذار در تعیین سرنوشت انسان تاکید شده است. به عنوان مثال خانم فلورانس اسکاول شین در کتاب «چهار اثر» به شدت بر تاثیر کلام در تحقق خواسته ها و آنچه باید اتفاق بیفتد تاکید می کند. یکی از آثار ایشان به طور خاص متمرکز بر معجزه کلام است که ایشان این اثر را «کلام تو عصای معجزه گر تو است» نام نهاده است. هزاران نفر از این تکنیک استفاده و با کلام ناشی از احساس و ایمان خواسته های خود را بیان نموده اند، به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. نکته جالب اینجاست که اگر شما همواره از یک عبارت معین و در زمان مشخص و به طور مستمر استفاده کنید و به مفهوم عباراتی که استفاده می‌کنید ایمان و اعتقاد داشته باشید و به نتیجه بخشی آن کاملاً امیدوار باشید، بدون تردید آنچه را بر زبان جاری کنید محقق خواهد شد. این یک قانون مهم است که هر که آن را کشف کند از آن بهره خواهد برد. هنگامی که به آموزه های اسلامی از منظر این قانون، مراجعه می‌کنیم به وضوح در می‌یابیم که عصاره تمام عناصر مورد نیاز برای خوشبختی، در قالب دعا و در زمان‌های خاص به انسان عرضه و تاکید شده است که این دعاها را در زمان مخصوص به خود به طور مکرر بخوانید. اگر از این منظر به دعا ها نگاه کنید  و با احساس قلبی تمام و ایمان به اینکه تک تک این کلمات بر سرنوشت شما تاثیر قطعی دارد و آن ها را در زمان مخصوص خود تکرار کنید، به سرعت متوجه تاثیر معجزه آسای آن در زندگی خود خواهید شد.
 یکی از این دعا های شگفت انگیز که در بهترین زمان توصیه شده، تعقیبات نماز صبح است.  هنگامی که شما صبح  خود را با این کلمات آغاز می کنید در واقع راهبرد روزانه خود را ترسیم می نمایید. این شما هستید که با ارسال این فرکانس به عالم هستی و درخواست آن از خداوند متعال با ایمان و اعتقاد کامل از خداوند یکتا می خواهید که روز شما را این گونه رقم بزند و جهان هستی به گونه ای طراحی شده است که اگر شما به قدرت کلام معتقد باشید و این کلام را با اعتقاد راسخ و با امیدواری کامل بر زبان جاری کنید  با اذن خداوند به درخواست شما پاسخ خواهد داد و شرایط به گونه‌ای تغییر خواهد کرد که آنچه شما بر زبان رانده اید در عالم خارج محقق گردد.  بنابراین دعاهایی که از معصومین وارد شده است بزرگترین هدیه خداوند به انسان ها از طریق بهترین بندگان خود بوده است. اگر قدر این هدیه الهی را بدانیم و از آن به خوبی استفاده نماییم، با تمسک به آنها خواهیم توانست به سرعت تمام زندگی خود را متحول کنیم. به عنوان تمرین می توانید به محتوای تعقیبات نماز صبح توجه کنید و در آن بیندیشید و ببینید که در این دعا چگونه به ما آموزش داده شده است که در همان آغازین لحظات روز، تمام عناصر خوشبختی شامل آرامش سلامتی و ثروت را از خداوند بخواهیم و این کار را هر روز و هر روز تکرار کنیم تا فرکانس صادر شده به طور مستمر ادامه یابد. در مقالات بعدی به شرح و توضیح این دعا خواهیم پرداخت. اکنون این دعا را با دقت بیشتری مرور کنید. به وضوح در خواهید یافت که تعقیبات نماز صبح حاوی تمامی عناصر خوشبختی است. به قدرت خداوند متعال و قدرت درونی خود که هدیه خداوند متعال است اعتماد کنید و با ایمان و احساس امید این کلام معجزه آسا را هر روز بعد از نماز صبح تکرار کنید. به یاد داشته باشید که ایمان و احساس امید و عشق شرط اولیه تاثیر این کلمات است پس با ایمان و امید این کلمات را هر روز تکرار کنید و منتظر بهترین ها در زندگی خود باشید که قطعا محقق خواهد شد. 
پیروز و سعادتمند باشید.

پایان

(حقوق معنوی این مقاله متعلق به گروه تحقیقاتی دکتر سید مصطفی زارعی می باشد و استفاده از مطالب مقاله با ذکر منبع بلامانع است) 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments