کارگاه های تخصصی

کارگاه هایی را تدارک دیده ایم که به دو صورت حضوری در شهر های مختلف برگزار میشود و میتوانید در همین صفحه فرم ثبت نام را تکمیل کنید. (فقط در صورتی که در سایت ثبت نام کرده اید و با همان نام کاربری یا ایمیل وارد شده اید قادر خواهید بود فرم را مشاهده بفرمایید و اگر هنوز ثبت نام نکرده اید با زدن گزینه ثبت نام از قسمت بالای سایت سمت چپ میتوانید ثبت نام بفرمایید )

و کارگاه هایی که به صورت غیر حضوری ( وبینار های آنلاین ) برگزار میشوند که جزییات آن ها در همین صفحه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

کارگاه های حضوری

کارگاه های حضوری :

این کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و به دلیل محدودیت زمانی، افراد در کارگاه های حضوری صرفاً با اصول بنیادین مدل توحیدی در سه حوزه آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت آشنا شده و با قدرت تمام، شروع به حرکت در مسیر می نمایند، لکن پس از کارگاه ها باید از دوره های غیر حضوری نیز برای تکمیل و به روزرسانی آگاهی ها و تمرین ها استفاده نمایند. عناوین کارگاه ها در حال حاضر عبارت است از:

  1. کارگاه کامل ،آرامش ،سلامتی، موفقیت و ثروت. 12جلسه دو ساعته (24 ساعت). طول دوره 6 هفته (هر هفته 2 جلسه)
  2. کارگاه نیمه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 4 ساعته (12 ساعت)، طول دوره یک هفته.
  3. کارگاه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 2 ساعته (6 ساعت)، طول دوره یک هفته.

 

از امتیازات کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما اتخاذ رویکری نو نسبت به حوزه معنویت است. این یک امر مسلم است و شما نیز بدون شک تایید می کنید که بدون در نظر گرفتن طبقه اجتماعی، سلایق و رویکرد به زندگی، جامعه ما یک جامعه خدا باور است. اکثر افراد در جامعه به خداوند معتقدند و حتی کسانی که از مناسک دینی فاصله گرفته اند به معنای انکار خداوند نیست بلکه سال ها از انجام عبادات بی روح نتیجه ای نگرفته اند و یا این موضوع را در اطرافیان خود مشاهده نموده اند.

در واقع ما بطور مداوم در حال ارسال ارتعاشاتی از طریق فکر و احساس خود هستیم که این ارتعاشات پیام هایی را به تک تک سلول های بدنمان و همزمان به کل عالم هستی می فرستد و این پیام ها همانند بذری است که وقتی کاشته شد نمی توان برداشت محصول متفاوت از آنچه کاشته ایم را توقع داشته باشیم. لذا بهترین راه انتخاب بذر مناسب است. این همان چیزی است که هر مکتبی به نحوی به آن پرداخته است و قرآن کریم نیز در آیه: « فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره و من یعمل مثقال ذره شرا یره» به همین قانون اشاره می نماید.

پیام یکتاپرستی قدرتمندترین و زیباترین پیامی است که می توان بر روی ارتعاش فکر به جهان  هستی ارسال نمود و در واقع ارسال این پیام است که انسان را به جانشین خدا بر روی زمین تبدیل می کند و او را به خداوندگاری می رساند تا هر خواسته ای که اراده کند را محقق سازد.

رسیدن به فکر، باور و احساس توحیدی نکات ظریف و دقیقی دارد و جز با شناسایی مکانیسم شکل گیری و زدودن شرک های پنهان میسر نیست. زیرا این شرک های پنهان هستند که دور از چشم ما و مخفیانه به صورت دائمی از دستگاه قدرتمند مغز ما برای ارسال پیام های منفی استفاده می کنند و نتیجه این پیام های منفی به شکل نا آرامی روحی، بیماری های جسمی، اتفاقات بد و شکست ها در زندگی ما پدیدار می گردد.

ما در این دوره ها شما را با رویکردی نو و کاربردی نسبت به معنویت و ارتباط با خداوند یکتا آشنا می کنیم که دریچه جدیدی از آگاهی را به روی شما می گشاید و بسیاری از سوالات شما در این خصوص پاسخ داده خواهد شد. شما با نگاهی نو به سرمایه های معنوی ارزشمندی که در اختیار دارید و ارسال ارتعاش توحیدی به عالم هستی، عملاً با سرعتی فزاینده در مدار معنویت نابی قرار می گیرید که میوه این بذر، رسیدن به شادی، تندرستی، موفقیت و ثروتمندی است.

دوره ها و کارگاه ها نیاز به هیچ پیش نیازی مانند، دین خاص، مذهب مشخص، تحصیلات، مطالعات، سن و سال و … ندارد و از آنجا که بر فطرت پاک انسانی استوار است و همه انسان ها از فطرت مشترکی برخوردارند، برای هر انسانی که به خداوند یکتا معتقد است ، با هر آیین و رویکرد، تحصیلات، جنسیت و سن و سالی قابل استفاده و اثر بخش است.

همچنین از امتیازات دوره های تهیه شده این است که برای هر کدام از عناصر خوشبختی شامل، آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت به صورت جداگانه و تخصصی محصولات اثرگذار و کاربردی تهیه شده است که مشابه آن در جای دیگری قابل دستیابی نیست. عمدتاً موفقیت را فقط در کسب ثروت مادی تعریف می کنند در حالی که ما معتقدیم انسان موفق به معنای درست کسی است که در عین حالی که در مدار ثروتمندی قرار می گیرد و ثروتمند می گردد، دوره های تخصصی با رویکرد توحیدی در اختیار داشته باشد تا همزمان با کسب ثروت، از آرامش درونی و تندرستی و سلامتی جسمی نیز بهره مند باشد زیرا در غیر این صورت داشتن ثروت به تنهایی بدون داشتن آرامش فکری و سلامتی جسمی نمی تواند برای انسان خوشبختی بیافریند.

ما به نتایج و قدرت مدل ارائه شده به فضل خداوند یکتا اطمینان داریم لذا تمامی کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما با ضمانت 100درصد بازگشت وجه در صورت عدم رضایت ارائه می گردد لذا شما می توانید با اطمینان خاطر از دوره ها و کارگاه ها استفاده کنید و حتی تا 4 ماه پس از تهیه دوره در صورتی که نتیجه مطلوب حاصل نشد، کل وجه پرداخت شده را دریافت نمایید.

تمامی خدمات و محصولات ما با جهانی عشق تهیه و در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن، زندگی جدیدی را تجربه نمایید، از زندگی لذت ببرید، به اکسیر خوشبختی دست یابید و به بهتر زیستن انسان ها کمک کنید. بدون شک، روش توحیدی را با هیچ روشی نمی توان مقایسه نمود زیرا خداوند یکتا با هیچ موجودی قابل مقایسه نیست. شما اراده کرده اید که بهترین باشید و فقط خداوند یکتا را به عنوان مطمئن ترین تکیه گاه خود انتخاب نموده اید پس بی تردید بهترین ها در انتظار شماست

برای کاربران محترمی که متقاضی شرکت در کارگاه تخصصی باشند، یک جلسه معارفه به صورت رایگان برگزار خواهد شد. برای هماهنگی شرکت در جلسه معرفی با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17
شماره تماس
09028989402
09010838609

 

فرم ثبت نام کارگاه فشرده آرامش ،سلامتی و موفقیت

این کارگاه به حضوری برگزار خواهد شد.

با سلام کاربر گرامی از اینکه از این سایت بازدید نموده اید از شما ممنونیم لطفا برای ثبت نام کارگاه ابتدا ثبت نام بفرمایید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

کارگاه های آنلاین

کارگاه هایی که برای دسترسی بهتر شما دوستان به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار میشود و بعد از برگزاری فیلم کارگاه در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

این کارگاه ها با 80% تخفیف بسبت به کارگاه های حضوری و با موضوعات متنوع برگزار می گردد .

وبینار سه گام تا یک زندگی شگفت انگیز:

گام اول، شادی درون و آرامش پایدار دوست عزیزم سلام؛ در این کارگاه شما با رازهایی درباره منشأ نا آرامی درونی آشنا خواهید شد که تا کنون نشنیده اید و با آگاهی های معنوی جدید و روشی بدیع و معجزه آسا، چگونگی غلبه سریع و موثر بر تنش های درونی را خواهید آموخت. سلف شارژرهایی که صرفاً در این کارگاه ارائه می گردد به شما کمک خواهد کرد تا به بزرگترین هدف زندگی یعنی آرامش پایدار و شادی درونی دست یابید. برگزاری در سایت ایسمینار لینک شرکت: https://eseminar.tv/wb5811

معرفی وبینار آنلاین ترس و اضطراب

وبینار واکاوی تخصصی لایه های پنهان ترس و اضطراب و تکنیک های مقابله

 

استرس، اضطراب و ترس از مهمترین عوامل ناآرامی روحی، بیماری های جسمی و شکست های مکرر در حوزه کاری محسوب می گردد. اما گاهی عوامل اضطراب در لایه هایی از وجود ما پنهان هستند که به راحتی حتی نمی توانیم آن ها را ببینیم تا چه رسد به رفع آن.

در این وبینار شما به صورت تخصصی و دقیق انواع و لایه های پنهان ترس و اضطراب و همچنین تکنیک های بسیار کاربردی برای غلبه بر آن را با بیانی شیوا و به صورت مختصر، مفید و موثر فرا خواهید گرفت.

70 نفری اول می توانند در هنگام ثبت نام در قسمت کد تخفیف عدد 70 را وارد کنند و از 25% تخفیف ویژه استفاده نمایند.

سلسله وبینارهای «کپسول کتاب»​

سلسله وبینارهای “کپسول کتاب” کتاب های مفید رو گلچین و هر هفته خلاصه و تحلیل و بررسی اون رو با بیانی شیوا به شما ارائه می کنه.

سلسله وبینارهای “کپسول کتاب” کتاب های مفید رو گلچین و هر هفته خلاصه و تحلیل و بررسی اون رو با بیانی شیوا به شما ارائه می کنه.

شک ندارم که شما همیشه دوست داشتید آدم پر مطالعه ای باشید و کتاب های مختلف رو بخوانید.

اطلاعات زیادی داشته باشید و باهاش زندگی بهتری رو تجربه کنید، در ضمن در بین دیگران هم حرفی برای گفتن داشته باشید و بتونید به اطرافیانتون هم کمک کنید که رشد کنند.

ما تصمیم گرفتیم بهترین کتاب ها برای رسیدن به موفقیت و بهتر زیستن رو برای شما گلچین کنیم و هر هفته یک کتاب را با بررسی و تحلیل به شما ارائه بدیم.

همراهی با ما باعث میشه در پایان هر سال محتوای ۵۰ کتاب رو فرا بگیرید و به یکی از بزرگترین آرزوهاتون دست پیدا کنید.