محصولات و خدمات

محصولات

دوره ها

کارگاه ها

مشاوره

محصولات

محصولات ما، مجموعه ای از فایل های آگاهی بخش است که با موضوع خاص و با هزینه اندک به دوستان عزیز تقدیم می گردد و می تواند قبل از ورود به دوره های تخصصی و یا همزمان با دوره های تخصصی مورد استفاده قرار گیرد و به افزایش سطح آگاهی و سطح زندگی ما بسیار کمک کند.

از ویز تا عسل

بخواهید تا به شما داده شود

فشرده ترس و اضطراب

تولدی دوباره

دوره ها

در آموزش های رایگان، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد. کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های آرامش، سلامتی و ثروت استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است. تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی خواهد نمود تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا مانند افراد متعددی که این روش را تجربه نموده اند، بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی تجربه کنید.

این دوره ها در سه سطح مقدماتی ،متوسطه و پیشرفته طبقه بندی شده است.

دوره های سطح مقدماتی:

دوره فشرده آرامش ،سلامتی و موفقیت

دوره شارژ توحیدی

رمز راز

دوره های سطح متوسط:

دوره آرامش 2

دوره موفقیت

دوره سلامتی

دوره فشرده ترس و اضطراب

دوره های سطح پیشرفته:

دوره عزت نفس

دوره پاکسازی

 

دوره های خاص :

دوره وسواس

دوره اختلال دو قطبی

دوره غلبه بر ترس و اضطراب

کارگاه ها

کارگاه ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری (وبینار) برگزار میگردد.

کارگاه های حضوری :

این کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و به دلیل محدودیت زمانی، افراد در کارگاه های حضوری صرفاً با اصول بنیادین مدل توحیدی در سه حوزه آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت آشنا شده و با قدرت تمام، شروع به حرکت در مسیر می نمایند، لکن پس از کارگاه ها باید از دوره های غیر حضوری نیز برای تکمیل و به روزرسانی آگاهی ها و تمرین ها استفاده نمایند. عناوین کارگاه ها در حال حاضر عبارت است از:

  1. کارگاه کامل ،آرامش ،سلامتی، موفقیت و ثروت. 12جلسه دو ساعته (24 ساعت). طول دوره 6 هفته (هر هفته 2 جلسه)
  2. کارگاه نیمه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 4 ساعته (12 ساعت)، طول دوره یک هفته.
  3. کارگاه فشرده آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت. سه جلسه 2 ساعته (6 ساعت)، طول دوره یک هفته.

 

از امتیازات کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما اتخاذ رویکری نو نسبت به حوزه معنویت است. این یک امر مسلم است و شما نیز بدون شک تایید می کنید که بدون در نظر گرفتن طبقه اجتماعی، سلایق و رویکرد به زندگی، جامعه ما یک جامعه خدا باور است. اکثر افراد در جامعه به خداوند معتقدند و حتی کسانی که از مناسک دینی فاصله گرفته اند به معنای انکار خداوند نیست بلکه سال ها از انجام عبادات بی روح نتیجه ای نگرفته اند و یا این موضوع را در اطرافیان خود مشاهده نموده اند.

در واقع ما بطور مداوم در حال ارسال ارتعاشاتی از طریق فکر و احساس خود هستیم که این ارتعاشات پیام هایی را به تک تک سلول های بدنمان و همزمان به کل عالم هستی می فرستد و این پیام ها همانند بذری است که وقتی کاشته شد نمی توان برداشت محصول متفاوت از آنچه کاشته ایم را توقع داشته باشیم. لذا بهترین راه انتخاب بذر مناسب است. این همان چیزی است که هر مکتبی به نحوی به آن پرداخته است و قرآن کریم نیز در آیه: « فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره و من یعمل مثقال ذره شرا یره» به همین قانون اشاره می نماید.

پیام یکتاپرستی قدرتمندترین و زیباترین پیامی است که می توان بر روی ارتعاش فکر به جهان  هستی ارسال نمود و در واقع ارسال این پیام است که انسان را به جانشین خدا بر روی زمین تبدیل می کند و او را به خداوندگاری می رساند تا هر خواسته ای که اراده کند را محقق سازد.

رسیدن به فکر، باور و احساس توحیدی نکات ظریف و دقیقی دارد و جز با شناسایی مکانیسم شکل گیری و زدودن شرک های پنهان میسر نیست. زیرا این شرک های پنهان هستند که دور از چشم ما و مخفیانه به صورت دائمی از دستگاه قدرتمند مغز ما برای ارسال پیام های منفی استفاده می کنند و نتیجه این پیام های منفی به شکل نا آرامی روحی، بیماری های جسمی، اتفاقات بد و شکست ها در زندگی ما پدیدار می گردد.

ما در این دوره ها شما را با رویکردی نو و کاربردی نسبت به معنویت و ارتباط با خداوند یکتا آشنا می کنیم که دریچه جدیدی از آگاهی را به روی شما می گشاید و بسیاری از سوالات شما در این خصوص پاسخ داده خواهد شد. شما با نگاهی نو به سرمایه های معنوی ارزشمندی که در اختیار دارید و ارسال ارتعاش توحیدی به عالم هستی، عملاً با سرعتی فزاینده در مدار معنویت نابی قرار می گیرید که میوه این بذر، رسیدن به شادی، تندرستی، موفقیت و ثروتمندی است.

دوره ها و کارگاه ها نیاز به هیچ پیش نیازی مانند، دین خاص، مذهب مشخص، تحصیلات، مطالعات، سن و سال و … ندارد و از آنجا که بر فطرت پاک انسانی استوار است و همه انسان ها از فطرت مشترکی برخوردارند، برای هر انسانی که به خداوند یکتا معتقد است ، با هر آیین و رویکرد، تحصیلات، جنسیت و سن و سالی قابل استفاده و اثر بخش است.

همچنین از امتیازات دوره های تهیه شده این است که برای هر کدام از عناصر خوشبختی شامل، آرامش، سلامتی، موفقیت و ثروت به صورت جداگانه و تخصصی محصولات اثرگذار و کاربردی تهیه شده است که مشابه آن در جای دیگری قابل دستیابی نیست. عمدتاً موفقیت را فقط در کسب ثروت مادی تعریف می کنند در حالی که ما معتقدیم انسان موفق به معنای درست کسی است که در عین حالی که در مدار ثروتمندی قرار می گیرد و ثروتمند می گردد، دوره های تخصصی با رویکرد توحیدی در اختیار داشته باشد تا همزمان با کسب ثروت، از آرامش درونی و تندرستی و سلامتی جسمی نیز بهره مند باشد زیرا در غیر این صورت داشتن ثروت به تنهایی بدون داشتن آرامش فکری و سلامتی جسمی نمی تواند برای انسان خوشبختی بیافریند.

ما به نتایج و قدرت مدل ارائه شده به فضل خداوند یکتا اطمینان داریم لذا تمامی کارگاه ها، دوره ها و محصولات ما با ضمانت 100درصد بازگشت وجه در صورت عدم رضایت ارائه می گردد لذا شما می توانید با اطمینان خاطر از دوره ها و کارگاه ها استفاده کنید و حتی تا 4 ماه پس از تهیه دوره در صورتی که نتیجه مطلوب حاصل نشد، کل وجه پرداخت شده را دریافت نمایید.

تمامی خدمات و محصولات ما با جهانی عشق تهیه و در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن، زندگی جدیدی را تجربه نمایید، از زندگی لذت ببرید، به اکسیر خوشبختی دست یابید و به بهتر زیستن انسان ها کمک کنید. بدون شک، روش توحیدی را با هیچ روشی نمی توان مقایسه نمود زیرا خداوند یکتا با هیچ موجودی قابل مقایسه نیست. شما اراده کرده اید که بهترین باشید و فقط خداوند یکتا را به عنوان مطمئن ترین تکیه گاه خود انتخاب نموده اید پس بی تردید بهترین ها در انتظار شماست

 

کارگاه های آنلاین (وبینارها):

کارگاه هایی که برای دسترسی بهتر شما دوستان به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار میشود و بعد از برگزاری فیلم کارگاه در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

این کارگاه ها با 80% تخفیف بسبت به کارگاه های حضوری و با موضوعات متنوع برگزار می گردد .

با آروزی خوشبختی برای همه بشریت…..

مشاوره

برای مشاوره حضوری یا تلفنی میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید.

هزینه هر ساعت مشاوره 700 هزار تومان می باشد.

گروه تحقیقاتی دکتر سید مصطفی زارعی

پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17

شماره تماس

09028989402

09158989402

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments