محصولات و خدمات

1z

این کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و مختص کاربران محترمی است که مایلند در فضایی تعاملی و حضوری با استاد قرار گیرند. برخی از ویژگی های کارگاه عبارت است از: حضور فعال کارآموز و رفع کامل ابهامات و سوالات وی ، ارائه تمرین های عملی متناسب با وضعیت کارآموزان، اخذ بازخورد تمرین های عملی و نقد و بررسی آن، همراهی کارآموز تا اطمینان از فراگرفتن کامل محتوا و تمرین های ارائه شده و …
عناوین برخی از کارگاه ها:
1. کارگاه آرامش (غلبه بر افسردگی، اضطراب، استرس و فشارهای عصبی) 10 جلسه.
2. کارگاه ویژه مبتلایان به شیدایی یا اختلال دو قطبی (مانیا mania) تا بهبودی کامل 12 جلسه.
3. کارگاه سلامتی (بازیابی و حفظ سلامتی جسمی) 12 جلسه.
4. کارگاه ثروت. (چگونه در مدار تولید ثروت قرار گیریم) 15 جلسه

در آموزش های رایگان، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد. کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های آرامش، سلامتی و ثروت استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است. تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی خواهد نمود تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا مانند افراد متعددی که این روش را تجربه نموده اند، بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی تجربه کنید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

تماس با ما

09156493976

09010838609

محصولات تخصصی گروه دکتر سید مصطفی زارعی، فقط و فقط در این سایت عرضه می شود و با توجه به این که برای تهیه این محصولات هزینه زیادی انجام شده است، استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت (mostafazarei.com) پرداخته است مجاز می باشد در غیر این صورت، استفاده از محصولات تخصصی، غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام می باشد و متخلفان توسط وکلای این گروه تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.