بهبود روابط اجتماعی با کلید طلایی خودآگاهی

امروزه شروع یا پایان رابطه ها و یا بهبود روابط اجتماعی مساله بسیار مورد توجه مردم به خصوص جوانان است. انسان به عنوان یک موجود اجتماعی انتظار دارد که جامعه با او سازگار باشد یعنی می خواهد تنش و اختلاف با خانواده، همسر، دوستان و دیگر مردمان به کمترین مقدار ممکن برسد. دوست دارد همه با او خوب باشند، کانون توجه دیگران باشد، هیچگاه به بن بست نرسد؛
کلید طلایی بهبود روابط اجتماعی انسان چیست؟

اگر می خواهیم روابط اجتماعی خودمان را بهبود ببخشیم در اولین گام باید افق نگاهمان به انسان را به موجودی سیستماتیک تغییر یابد.

از یک نگاه می توان تمام موجودات هستی حتی انسان را درون یک جامعه یا سیستم منسجم جهانی تصور کرد؛ سیستمی که تمام اجزاء و قسمت های آن می خواهند به سوی اهداف خود حرکت کنند. سیستمی که نقص یا موفقیت هر قسمت بر دیگران اثرگذار است؛ جامعه ای که چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار

بهبود روابط اجتماعی سازنده و روابط سمی

چطور روابط اجتماعی خود را بهبود ببخشیم؟

ما دوست داریم ویژگی های همه را تغییر دهیم؛ به خصوص خُلقیات همسر، نگرش والدین، سلایق فرزندان، علایق دوستان، منش و روش مردم جامعه، بی انضباطی مسئولین و اخلاق کاری رسانه و بسی ویژگی هایی در دیگران که دوست داریم با میل و علاقه ما تطبیق شود! درحالیکه درصد احتمال تغییر این ها یک درصد هم نیست!

اما الان به شما روشی معرفی می کنیم که بتوانید با آن همه را دگرگون کنید. بهترین روش بهبود روابط اجتماعی و تغییر در جامعه بیرون شما، تغییر در درون شماست!
بله؛ با الگوی خودآگاهی می توانید نگرش خود را آگاهانه به سمت آرامش و سلامتی و موفقیت هدایت کنید و هر ناشُدنی را شدنی کنید!

هدیه ما به شما دوره روابط سازنده برای بهبود روابط اجتماعی است و در گام بعدی دوره تخصصی جامع خودآ را هم به شما توصیه می کنیم

روابط اجتماعی سمی و ناسازگار

دوره روابط سازنده (دوره هدیه)

13 جلسه صوتی به صورت رایگان به شما هدیه می شود با نام دوره روابط سازنده

دوره بی نظیری است که تمام سوالات شما را در زمینه بهبود روابط اجتماعی پاسخ می دهد و تضمین اثربخشی آن نتایج شرکت کنندگان است که می توانید در پایان این صفحه مشاهده بفرمایید.

انتظار می رود در بازسازی و بهبود روابط اجتماعی و شناخت حوزه های ارتباطی انسان و بازبینی ارتباط با خود و خدا و مردم و گذار از روابط سمی و خطرناک به شما دوست عزیز کمک شایانی نماید.

دوره روابط سازنده خانواده و همسران و فرزندان

دوره جامع خودآگاهی توحیدی (دوره تخصصی )

پس از اینکه با محتوای آموزشی و کارگاهی ما توسط دوره روابط سازنده آشنا شدید، اکیداً توصیه می کنیم تا دوره جامع خودآگاهی توحیدی را خریداری و استفاده کنید.

این دوره مهمترین محصول سایت ما است و غنی ترین و علمی ترین محتوای ممکن در تمام زمینه های خوشبختی را شامل است؛ مانند آرامش، سلامتی و فعال شدن مکانیسم شفا از تمام بیماری ها، یافتن رسالت فردی در زندگی و رسیدن به ثروت و موفقیت، بهبود روابط خانوادگی و اجتماعی، معنویت و خودشناسی و ده ها عناوین دیگر

دوره جامع خودآگاهی توحیدی دکتر سید مصطفی زارعی - گروه بین المللی دکتر سید مصطفی زارعی

روابط سازنده و روابط سمی

از یک منظر می توان روابط اجتماعی را به دو قسمت روابط سازنده و روابط سمّی و ناسازگار تقسیم کرد. بعضی روابط سمّی و مُضر هستند و نبودشان خیلی بهتر از وجودشان است. مثلاً گفته اند که میزان درآمد شما میانگین درآمد پنج دوست نزدیک و صمیمی شماست!

اما اگر فکر می کنید که بخاطر پرهیز از روابط سمی باید همین الان بروید و با همه کات کنید و منزوی و جامعه گریز شوید، کمی صبور باشید و یک فرصت دیگر به خود بدهید…

همانطور که بالاتر گفتیم ما انسان ها در یک جامعه سیستمی داریم زندگی می کنیم؛ ما به سختی می توانیم دیگران را تغییر دهیم اما اگر یکبار در خودمان بازنگری کنیم و تغییری کوچک بدهیم، با یک تیر دو نشان زده ایم؛ چرا که در تفکر سیستمی اگر بهبود روابط اجتماعی داشته باشیم می توانیم اطرافیانمان را نیز تغییر دهیم.
بنابراین تغییر و اصلاح را از خودتان شروع کنید

سوالات و نظرات دانشجویان

با انتشار سوال یا نظرخود، شروع کننده بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
اطلاع از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ها با تایید ارسال پوش از جدیدترین تخفیف‌ها ، مقالات و دوره‌های آموزشی سایت سریعتر از دیگران مطلع شوید. فعلا نه تایید