دوره های تخصصی

 

در آموزش های رایگان، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد.
کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های آرامش، سلامتی و ثروت استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است.
تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی خواهد نمود تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا مانند افراد متعددی که این روش را تجربه نموده اند، بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی تجربه کنید.

نکته بسیار مهم

محصولات تخصصی گروه دکتر سید مصطفی زارعی، فقط و فقط در این سایت عرضه می شود و استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت (mostafazarei.com) پرداخته است (همچنین پدر، مادر و همسر وی) مجاز می باشد در غیر این صورت، استفاده از محصولات تخصصی، غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام می باشد و متخلفان توسط وکلای این گروه تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

دوره ها

در آموزش های رایگان، اصول و قوانین رسیدن به آرامش، سلامتی و ثروت به طور کلی در اختیار علاقه مندان به ایجاد تحول در زندگی قرار گرفته است. بدیهی است که ایجاد تحول بنیادین در زندگی و رسیدن به نقطه مطلوب، نیاز به تفکر، تامل، مطالعه و تمرین های فراوان مرتبط با قوانین بیان شده دارد. کاربران محترمی که تمایل دارند از ثمره پژوهش های گسترده و تجارب عملی این گروه در حوزه های آرامش، سلامتی و ثروت استفاده کنند، می توانند از محصولات تهیه شده در قالب دوره های تخصصی بهره گیری نمایند. این دوره ها شما را با سبک جدیدی از زندگی آشنا خواهد نمود که بر توحید عملی و یکتا پرستی به صورت کاربردی استوار است. تمرین های مجرب و ارائه شده در این دوره ها، کمک شایانی خواهد نمود تا این سبک زندگی را به صورت عینی تجربه نمایید و با اتکاء به قدرت لایزال خداوند یکتا مانند افراد متعددی که این روش را تجربه نموده اند، بر تمامی مشکلات خود فائق گردید و آرامش، سلامتی و ثروت در سایه یکتا پرستی را به معنای واقعی تجربه کنید.

این دوره ها در سه سطح مقدماتی ،متوسطه و پیشرفته طبقه بندی شده است.

دوره های سطح مقدماتی:

دوره فشرده آرامش ،سلامتی و موفقیت

دوره شارژ توحیدی

رمز راز

دوره های سطح متوسط:

دوره آرامش 2

دوره موفقیت

دوره سلامتی

دوره فشرده ترس و اضطراب

دوره های سطح پیشرفته:

دوره عزت نفس

دوره پاکسازی

 

دوره های خاص :

دوره وسواس

دوره اختلال دو قطبی

دوره غلبه بر ترس و اضطراب

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments