دست برتر

یکی از قوانین ثروتمندی شناخت است و هر کس در خصوص استعدادهای درونی خویش و کاری که می خواهد انجام دهد اطلاعات و آگاهی بیشتری داشته باشد دست برتر را خواهد داشت....

00:00
00:00
  • بدون عنوان 00:00

خلاصه محتواي فايل:


به نام خداوند يکتا


قانون چهارم ثروتمندي: شناخت و آگاهي، محور رشد و حرکت انسان است.

در کاري که مي خواهيد آغاز کنيد بايد قبل از شروع، اطلاعات کامل و جامعي کسب کنيد.

شما بايد در موارد زير و از منابع مختلف شناخت دقيق کسب کنيد: استعدادها و ظرفيت خودتان، کاري که مي خواهيد آغاز کنيد و فعاليت هايي که تا کنون در آن زمينه انجام شده است، ايده هاي جديد و خلاقيتي که شما مي توانيد در آن کار به خرج دهيد و… امام علي (ع) فرمودند: ياکميل ما من حرکه الا و انت فيها محتاج الي معرفه. اي کميل هيچ حرکت و اقدامي نيست مگر آنکه تو در آن نياز به آگاهي داري.
هرچه بيشتر در حوزه شناخت و آگاهي تمرکز کنيد در واقع سرمايه گذاري ارزشمندي انجام مي دهيد که از شکست هاي بعدي جلوگيري مي کند.
امام علي (ع) مي فرمايد: العلم سلطان من وجده صال و من لم يجده صيل عليه. دانش و آگاهي سبب برتري است، هرکس بدان دست يافت، دست برتر را خواهد داشت و هرکس آن را نيافت فرودست قرار خواهد گرفت.

در پرتو دانش و آگاهي شاد، تندرست و ثروتمند باشيد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

تماس با ما

09156493976

09010838609

محصولات تخصصی گروه دکتر سید مصطفی زارعی، فقط و فقط در این سایت عرضه می شود و با توجه به این که برای تهیه این محصولات هزینه زیادی انجام شده است، استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت (mostafazarei.com) پرداخته است مجاز می باشد در غیر این صورت، استفاده از محصولات تخصصی، غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام می باشد و متخلفان توسط وکلای این گروه تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.