ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

آشنایی با قانون جذب

آشنایی با قانون جذب

جهان پیرامون ما براساس یک سری قوانین بسیار دقیق و منظم کارمی کند. این قوانین از تنوع زیادی برخوردارند : از قانون عمل و عکس العمل گرفته، قانون بخشش، قانون شفا، قانون عشق تا قانون جذب و…

همه این قوانین چون همیشه ثابت بوده به ما آرامشی می دهند تا بتوانیم استعدادهای خودمان راکشف نماییم و با استمرار و کوشش به آرزوهایمان دست یابیم.از مغز ما روزانه حدود 60 هزار فکر متصاعد میشود که اگر به آن توجه نماییم، حقیقتی بسیار شگفت آور می باشد و اگر به گفته بعضی افکار ما بخواهد زندگی ما را بسازد می توان تصورکرد جهان چه هرج و مرجی خواهد شد؟ چراکه کافی است تعداد آدم ها را در تعداد افکارشان ضرب نماییم تا از این عدد شگفت زده شویم!افکار ارسالی ما دارای ارتعاش و فرکانس هایی می باشد که به جهان ارسال میشود و همانند آن ارتعاشات را به سوی ما جذب می کند.
با این توضیح قانون جذب در یک جمله خلاصه می شود:زندگی ما توسط غالب افکار ما “فرکانس های افکارمان” به علاوه احساس روزانه ما خلق میشود. ما هر روز در حال خلق لحظه به لحظه زندگی خود می باشیم و این حقیقتی شگفت آور و تضمین شده است.

قانون جذب:

این مسأله خیلی مهم است که ما در طول روز چه احساسی در خود داریم چرا که احساس خوب مساوی با اتفاق خوب و احساس بد مساوی با اتفاق بد در زندگی ماست.قانون جذب کاری ندارد فردی که با آن می خواهد کار کند چه کسی است! آدم خوبی است یا آدم بد!عقاید آن شخص چیست یا در کدام نقطه زمین و با چه خانواده ای زندگی میکند؟قانون جذب غالب افکار و در حقیقت تمرکز ما را می گیرد و به علاوه احساس خوب یا بد ما آن را به محصول نهایی تبدیل می نماید:غالب افکار + احساس خوب = اتفاق خوبغالب افکار + احساس بد = اتفاق بدما همیشه در حال خلق زندگی خودمان هستیم چه قبول داشته باشیم و چه نداشته باشیم و همین حالا این خلاقیت را با داشته های خودمان در زندگی می توانیممشاهده کنیم. زندگی الآن ما حاصل جذب فرکانس های ارسالی ما به جهان و جذب همانندهای آن فرکانس ها است. 

منبع: www.parvaresheafkar.com
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments