توحید عملی؛ آرامش، سلامتی، ثروت

صفحه اصلي   سوالات متداول
سوالات متداول 
دوره ها به چه صورتی ارائه میشود؟
این دوره ها به شکل غیر حضوری از طریق سایت و در قالب فایل های ویدیوئی ارائه می گردد.
در دوره های حضوری از مدرس می توان سوال پرسید ؛ اما در دوره غیر حضوری این امکان وجود ندارد و اگر سوالی درباره این آموزش ها داشته باشیم از چه کسی بپرسیم ؟
این دوره به گونه ای است که تا پایان دوره به اکثر سوالات و ابهامات شما در هر جلسه یا جلسه های بعدی پاسخ داده می شود و اگر سوالی باقی بماند که تا آخرین جلسه به جواب آن نرسیده باشید، امکان ثبت سوال و دریافت پاسخ در سایت وجود دارد.
این آموزش ها تا چه میزان می تواند در زندگی من تغییر ایجاد کند؟
محتوای تولید شده حاصل پژوهش های چند ساله و تجربیات موفق این گروه با محتوایی کاملا غنی، کاربردی و تاثیرگذار است اما باید توجه داشت که در تمامی دوره های آموزشی حتی زبان آموزی و...، مهمترین عامل موفقیت، اراده و تلاش و جدیت خود فرد برای رسیدن به نتیجه می باشد و هر فرد به میزانی که دوره را با دقت دنبال کند و تمرین های دوره را انجام دهد، نتیجه خواهد گرفت، مانند سایر کاربرانی که با استفاده از دوره ها به نتایج عالی و غیر قابل تصور رسیده اند.
چرا باید این دوره ها را بخرم در حالی که اطلاع کاملی از محتوای دوره ها ندارم؟
اصراری به خرید نیست. شما برای تحول اساسی در اندیشه و روش زندگی نیاز به اصلاح و تغییر برخی باورهای بنیادین دارید که وضعیت فعلی شما را ایجاد کرده است. فایل های دانلود عمومی سرفصل مهمترین  تغییرات را در اختیار شما می گذارد. شما می توانید وارد یک فاز مطالعاتی گسترده و آزمون و خطا برای تحول و اصلاح باورها و رسیدن به خوشبختی شوید و یا از دستاورد مطالعات جامع و تجربیات موفق این گروه و دیگر کاربران استفاده کنید. انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم.   
چه تضمینی برای استفاده از دوره ها و دستیابی به نتایج مطلوب وجود دارد؟
دوره های ارائه شده با هدف اشاعه توحید عملی تهیه شده است تا به شما کمک کند با استمداد از خداوند یکتا و کشف قدرت درونی خود به عنوان بزرگترین هدیه خدای مهربان و فراگرفتن قوانین حاکم بر هستی، بر همه مشکلات خود چیره شوید. هدف اصلی و حیاتی ما نتیجه گرفتن شما است، این دوره ها برای کسانی است که نجات را در خداوند یکتا و قدرت درونی خود و قوانین تغییر ناپذیر عالم جستجو می کنند و می خواهند بدون فوت وقت بهترین نتایج را بدست آورند و زندگی خود را متحول کنند. تا کنون تمامی کسانی که از این دوره ها بهره مند شده اند به یاری خداوند مهربان بهترین نتایج ممکن را کسب نموده اند.
چرا دوره های تخصصی به صورت رایگان و برای رضای خدا ارائه نمی شود؟
ما علیرغم هزینه فراوان، در بخش آموزش های رایگان با تلاش بسیار و به صورت رایگان اصول مهم و قوانین موفقیت و خوشبختی را در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم و بسیاری از کاربران با استفاده از همین قوانین تحولی اساسی در زندگی خود ایجاد نموده و به نتایج فوق العاده ای رسیده اند.
بعلاوه شما می توانید زندگی انسان های موفق را بررسی کنید. تمامی انسان های موفق دنیا کسانی هستند که هزینه موفقیت را خودشان پرداخت نموده اند. به رتبه های یک رقمی کنکور نگاه کنید، آیا کسانی هستند که از خود برای رشدشان سرمایه گذاری کرده اند یا کسانی که دیگران به همه ابزارها متوسل شده اند تا آنان را رشد دهند؟؟؟ مسلما پاسخ را می دانید. همه ی تلاش و رویکرد ما این است انسان ها تفاوت اساسی زندگی گیاهی و حیات انسانی را درک کنند. انسان هایی که دائم در پی آنند که دیگران هزینه رشد آنان را فراهم کنند، هیچ گاه رشد نمی کنند زیرا این  نوع زندگی، زندگی گیاهی است. هیچ گاه برای رشد خود از دیگران مایه نگذارید. نه از دیگران و نه حتی از خدا زیرا خداوند نیز به افرادی که توقع دارند دیگران بجای آنان تلاش کنند و هزینه پرداخت نمایند کمکی نمی کند... (لیس للانسان الا ماسعی) برای کسب آگاهی، رشد و خوشبختی فقط و فقط باید از خود هزینه کنید تا بهترین نتایج را بگیرید، شما برای رشد نیاز دارید محتوای ارائه شده را ارزشمند بدانید و بهای آن را بپردازید تا نتیجه بگیرید.
این دوره ها چه تفاوتی با دوره های دیگر ارائه شده در سایت های فعال در حوزه موفقیت دارد؟
این دوره ها با رویکرد توحید عملی و اتصال به قدرت نامحدود خداوند یکتا و مهربان و کشف و اعتماد به قدرت فوق العاده ای که به انسان هدیه نموده ارائه شده است. به طور کلی این رویکرد و روش در هر جا و توسط هر  کس ارائه شود با هیچ روشی قابل مقایسه نیست زیرا خداوند یکتا با هیچ موجودی قابل مقایسه نیست. این رویکرد را هر کجا یافتید و عملی نمودید بهترین نتیجه را خواهید گرفت. ما تلاش هر فرد یا گروهی که در این راستا گام بگذارد را ارج می نهیم و آن را بی نهایت ارزشمند می دانیم. هدف اصلی این است که  از طریق توحید عملی، با کائنات همسو شوید و کائنات را برای رسیدن به اهداف متعالی با خود همسو کنید چه با استفاه از دوره های این سایت یا هر فرد یا گروه دیگری که شما را در این مسیر شگفت انگیز و بی نظیر قرار دهد.
پس از خریداری دوره ها از سایت، استفاده از دوره ها برای چه کسانی مجاز است؟
محصولات تخصصی گروه دکتر سید مصطفی زارعی، فقط و فقط در این سایت عرضه می شود و با توجه به این که برای تهیه این محصولات هزینه زیادی صرف شده است، استفاده از محصولات تخصصی، تنها برای فردی که بهای آن را به این سایت (mostafazarei.ir) پرداخته است مجاز است. (صرفا پدر، مادر و همسر فرد نیز مجاز به استفاده از دوره ها می باشند). در غیر این صورت، استفاده از محصولات تخصصی، غیراخلاقی، غیر قانونی و حرام است.
تفاوت دوره ها و کارگاه ها در چیست؟
کارگاه ها در حال حاضر به صورت انفرادی و گروهی تشکیل می گردد و مختص کاربران محترمی است که مایلند در فضایی تعاملی و حضوری، با روش توحیدی به فراگیری قوانین آرامش، سلامتی و ثروت بپردازند. برخی از ویژگی های کارگاه عبارت است از: حضور فعال کارآموز و رفع کامل ابهامات و سوالات وی ، ارائه تمرین های عملی متناسب با وضعیت کارآموزان، اخذ بازخورد تمرین های عملی و نقد و بررسی آن، همراهی کارآموز تا اطمینان از فراگرفتن کامل محتوا و تمرین های ارائه شده و ... 
عناوین کارگاه هایی که انجام می شود چیست؟
عناوین برخی از کارگاه ها:
1. کارگاه آرامش (غلبه بر افسردگی، اضطراب، استرس و فشارهای عصبی) 10 جلسه.
2. کارگاه ویژه مبتلایان به 
شیدایی یا اختلال دو قطبی (مانیا mania) تا بهبودی کامل 12 جلسه.
3. کارگاه سلامتی (بازیابی و حفظ سلامتی جسمی) 12 جلسه.
4. کارگاه ثروت. (چگونه در مدار تولید ثروت قرار گیریم) 15 جلسه
چگونه می توانم در کارگاه ها شرکت کنم؟
برای هماهنگی شرکت در کارگاه ها و تعیین وقت با ما تماس بگیرید.
پاسخگویی : روزهای کاری 8الی17
شماره تماس: 
09156493976
09010838609